Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blafuj jako Beckham

3. 5. 2007

Blafuj jako Beckham

Komedie, kterou si zamilují i ti, které fotbal nezajímá
Další britský film, který nezůstane divákům nic dlužen
Fenomenální úspěch v Anglii. Film dosud vidělo více než 500 000 diváků.Jak obejít pravidla a dostat, co chcete? Učte se od Davida Beckhama!
Komedie o tom, co se může stát, když dívky objevují fotbal.

Film vypráví příběh 18-leté indické dívky Jess, která bydlí v Londýně a sní o kariéře profesionální hráčky fotbalu. Vzor nachází v nejdražším fotbalistovi anglické ligy Davidovi Beckhamovi, který dovede kopnout míč kolem zdi. Dívka pilně trénuje a čeká na velkou příležitost, aby své dovednosti předvedla na veřejnosti. Dostane šanci? Nepromarní ji?

Když je vám osmnáct, milujete Beckhama a umíte to s míčem tak dobře jako on, patří vám celý svět. Ale to je omyl! Pokud se totiž jmenujete Jess, je vám sice osmnáct, ale jste dívka, a navíc Indka - zapomeňte na to! Myslíte, že by vás vaši příbuzní, jejichž jediným cílem je najít pro vás vhodného ženicha, nechali hrát takovou mužskou hru, jakou je fotbal? Tím spíš, kdybyste tak mohla překazit sestřiny vyhlídky na dobrý a vhodný sňatek! Jess ale jednoho dne potká stejně starou Jules, která hledá nové talenty pro dívčí fotbalové družstvo. Jules má o své budoucnosti jasno. Chce se dostat do Spojených států, kde je dívčí fotbal respektován a kde se může stát profesionální hráčkou. Jess a Jules velmi rychle sblíží společná vášeň pro fotbal, oběma se na hřišti velmi daří. Problémy nastanou, když se obě zamilují do svého trenéra a Jessini rodiče zjistí, že jim dcera něco tají.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář